Teknoloji

Shadowrun Developer’ın Yeni Oyunu The Lamplighters League

Paradoks İnteraktiftarafından yapılan sunumla ilgili haberleri sizlerle paylaştığımızda Beyinsiz Şemalar Stüdyosundan geleceğini söylemiştik. Shadowrun Trilogy ve BATTLETECH gibi oyunların arkasındaki geliştirici, artık aynı zamanda Lamplighters Ligiüzerinde çalışıyor

Lamplighters Ligi Bu Yıl Çıkacak

Bu yıl çıkması beklenen oyun PC ve Xbox Series için Epic Games, Microsoft ve Steam mağazaları üzerinden çıkacak. İlk günden itibaren Xbox Game Pass hizmetine gelecek ve sıra tabanlı oynanış sunacak olan Lamplighters League, bizleri 1930’ların alternatif bir versiyonunda geçen bir dünyaya götürecek.

Aslında anlatılacak hikaye bu zamana kadar pek çok kez tanık olduğumuz türden bir hikaye diyebiliriz. Banished Court adında dünyaya hakim olmak isteyen zalim bir organizasyon var ve amacımız oyuna adını veren Lamplighters League takımı olarak onları emellerine ulaştırmamak.

Kendi kişiliğine ve yeteneklerine sahip olacak karakterlerden birini oluşturduktan sonra düşmanlarımıza meydan okumaya başlayacağız. Macera, rol yapma ve strateji türlerini bir araya getiren The Lamplighters League, oynanış sıra tabanlı ve taktiksel olacak olsa da araştırma ve düşman bölgesine sızma bölümlerinde gerçek zamanlı ilerleme sağlayacak. Bunun dışında senaryo boyunca yolumuz limanlar, çöller, ormanlar ve daha fazlası gibi farklı bölgelerden geçeceği için en uygun olandan en kötüye doğru yeni müttefikler de edinebileceğiz. Tamamladığımız her görev bize yeni kaynaklar sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda karakterlerimizin yeteneklerini geliştirmelerini de sağlayacaktır.

Duyuruya özel olarak yayınlanan fragmanlara aşağıdan göz atabilirsiniz.

haberaltindag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu